Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARTUR FERRARIS (Ungern, 1856-1936/40), Porträtt av ung kvinna, signerad 1890, olja på duk, ca 102x88 cm
Ej uppspänd, nerskuren upptill, skador och färgbortfall, har varit rullad
670180
2019-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här