Artur Ferraris

Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris
Artur Ferraris

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTUR FERRARIS (Ungern, 1856-1936/40), Porträtt av ung kvinna, signerad 1890, olja på duk, ca 102x88 cm

Ej uppspänd, nerskuren upptill, skador och färgbortfall, har varit rullad

670180

2019-08-27