Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från Stockholms Skärgård, daterad 1893 och signerad Axel Sjöberg, olja på duk, ca 47x61 cm
Duklagning, repor, hål
670183
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här