Axel Sjöberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från Stockholms Skärgård, daterad 1893 och signerad Axel Sjöberg, olja på duk, ca 47x61 cm
Kuntoraportti
Duklagning, repor, hål
670183
Päivämäärä:
2019-08-26