Axel Sjöberg

Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från Stockholms Skärgård, daterad 1893 och signerad Axel Sjöberg, olja på duk, ca 47x61 cm

Kuntoraportti

Duklagning, repor, hål

670183

Päivämäärä:

2019-08-26