Gunnar Brusewitz akvarell
2019-08-26
670189
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Naturmotiv, akvarell, daterad -85, signerad. bildyta ca 29x44 cm