Karin Olsson oljemålning
2019-08-26
670191
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Oktoberskog, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 65 x 65 cm