Jörgen Waring

Jörgen Waring
Jörgen Waring
Jörgen Waring
Jörgen Waring

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

JÖRGEN WARING (född 1938): "African Mytology", olja på trä, signerad, 50x60 cm.

Smärre slitage.

670195

2019-08-26