Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer
Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BELLMER (1902-1975), "Retable", 1971, gravyr, signerad och numrerad 49/100.

Något gulnad i kanter.

670199

2019-08-26