Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS BELLMER (1902-1975), "Retable", 1971, gravyr, signerad och numrerad 49/100.
Något gulnad i kanter.
670199
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här