oidentifierad konstnär, oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, hästporträtt, signerad DH och daterad 75, 92 x 92 cm.

670208

2019-09-01