Vedlår Nyrenässans

Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans
Vedlår Nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VEDLÅR, fanerad i mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, skivan med genombruten sarg, höjd ca 63, 38x32 cm

Fläckar, slitage

670209

2019-08-28