Kaffeservis silver rokokostil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, 1900-tal, rokokostil, vriden dekor, på tassar, importstämplar, bestående av: kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 10-22 cm, vikt ca 1451 g
Kaffekannans hänkel saknar två mindre delar
670212
2019-08-28