Kaffeservis silver rokokostil

Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil
Kaffeservis silver rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, 1900-tal, rokokostil, vriden dekor, på tassar, importstämplar, bestående av: kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 10-22 cm, vikt ca 1451 g

Kaffekannans hänkel saknar två mindre delar

670212

2019-08-28