Fernandes Arman litografi

Fernandes Arman litografi
Fernandes Arman litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition, signerad Arman, färglitografi, 83/300, 60x41 cm

Gulnad, fläckar i marginalen

670214

2019-08-27