Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BING DYKARE, 1910-20-tal, handmålad plåt i ett flertal färger, urverksdriven med propeller baktill, längd 20 cm,
PROVENIENS: Stopalo
Plåt och lackskador, slangar saknas, defekt urverk
670215
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här