Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, plexiglas samt silver, daterad och signerad 1982 J Naliwajko, ca 120x110,5 cm
Nagg, repor
670229
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här