Jan Naliwajko objekt

Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, plexiglas samt silver, daterad och signerad 1982 J Naliwajko, ca 120x110,5 cm

Nagg, repor

670229

2019-08-26