Harald Lyth litografi

Harald Lyth litografi
Harald Lyth litografi

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, samt numrerad 68/150, färglitografi, 16x21 cm

670235

2019-08-26