Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLFAT PÅ FOT, silver, England, London 1930, Mappin & Webb, med genombruten dekorkant, diameter ca 21, höjd 11 cm, vikt ca 405 g
Smärre slitage, repor
670243
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här