Skålfat på fot Mappin & Webb silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT PÅ FOT, silver, England, London 1930, Mappin & Webb, med genombruten dekorkant, diameter ca 21, höjd 11 cm, vikt ca 405 g

Smärre slitage, repor

670243

2019-08-28