Louis Sparre, motiv från Ljugarn, olja på pannå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS SPARRE(1863-1964): motiv från Ljugarn, signerad L. Sparre, Ljugarn, olja på pannå, mått ca 24x17 cm

670249

2019-08-30