Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets andra hälft, handtag i mässing, höjd ca 46 cm

Slitage, bucklor

670252

2019-08-26