Louis Sparre

Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre
Louis Sparre

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS SPARRE(1863-1964), motiv med badstrand, Ljugarn, olja på pannå, osignerad, intygad a tergo, mått ca 23x17 cm

670257

2019-08-30