Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGBÄDD, 1970-tal, ekfanér, skummgummimadrass som vilar på perforerad masonit, lösa kuddar, röd bomullstextill, höjd ca 41, 199x85 cm
Bruksslitage, smuts
670261
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här