Dagbädd 1970-tal

Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal
Dagbädd 1970-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, 1970-tal, ekfanér, skummgummimadrass som vilar på perforerad masonit, lösa kuddar, röd bomullstextill, höjd ca 41, 199x85 cm

Bruksslitage, smuts

670261

2019-08-25