Louis Sparre (tillskrivna) oljemålningar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Utsikt från strandvägen", osignerad, intygad a tergo, olja på pannå, mått ca 27x22 cm

visst slitage samt färgbortfall

670269

2019-08-30