Bertil Vallien glasskulptur
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL VALLIEN, glasskulptur i form av halvbåt, innesluten dekor av bl a repstege, på sockel, signerad B Vallien KOSTA BODA 8BVAUN 979128 UNIQUE, höjd ex sockel ca 27 cm
Sockel med naggar
670271
2019-09-07