Bertil Vallien glasskulptur

Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur
Bertil Vallien glasskulptur

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL VALLIEN, glasskulptur i form av halvbåt, innesluten dekor av bl a repstege, på sockel, signerad B Vallien KOSTA BODA 8BVAUN 979128 UNIQUE, höjd ex sockel ca 27 cm

Sockel med naggar

670271

2019-09-07