Soffgrupp 1970-tal

Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal
Soffgrupp 1970-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFGRUPP, (4 dlr) 1970-tal, bestående av tresitssoffa, tvåsitssoffa, fåtölj samt rökfärgad glasbord, klädda i orange/gulrandigt plyschtextil, tresits längd ca 220, tvåsits längd ca 150, fåtölj bredd 78, sitthöjd på samtliga ca 40, bordets mått höjd 46, 140x84 cm

Bruksslitage

670277

2019-08-25