Väggpendyl märkt Holmkvist Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, Gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, urtavla märkt Holmkvist Stockholm, pendel medföljer, höjd ca 73 cm

Förgyllningsbortfall
2 lösa fåglar
Nyckel saknas

670300

2019-09-07