Lanternor koppar

Lanternor koppar
Lanternor koppar
Lanternor koppar
Lanternor koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LANTERNOR, 2 st., 1900-talets andra hälft, (babord och styrbord), koppar, invändigt med fotogenlampor, etikettmärkta Maririm Helsingfors, höjd ca 36 cm

Den ena med bucklor och stötskada, ett brännarglas saknas

670320

2019-08-28