Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, samtida, rokokostil, förgylld pastellage, mått ca 93x57
Bruksslitage, sprickor i förgyllning, avslag av pastellage, lagning nedtill
670331
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här