Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, samtida, rokokostil, förgylld pastellage, mått ca 93x57

Bruksslitage, sprickor i förgyllning, avslag av pastellage, lagning nedtill

670331

2019-08-26