Fåtöljer 1 par stomme i stålrör
Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stomme i stålrör, klädda i canvas, på hjultrissor, bredd ca 74, sitthöjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ställvis hål i klädseln främst vid armstöden, senare klädsel
670338
2019-08-26