Fåtöljer 1 par stomme i stålrör

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, stomme i stålrör, klädda i canvas, på hjultrissor, bredd ca 74, sitthöjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ställvis hål i klädseln främst vid armstöden, senare klädsel

670338

2019-08-26