Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNEL NYMAN, "Musselglas" vas, klart glas med inneslutna luftbubblor samt underfång i gult, signerad G Nyman Nuutajärvi Notsjö -53, höjd ca 27 cm
Enstaka repor, mindre fotringsnagg
670343
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här