Gunnel Nyman vas "Musselglas"

Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNEL NYMAN, "Musselglas" vas, klart glas med inneslutna luftbubblor samt underfång i gult, signerad G Nyman Nuutajärvi Notsjö -53, höjd ca 27 cm

Enstaka repor, mindre fotringsnagg

670343

2019-09-07