Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR EKLÖF, karmstolar, 1 par, modell Åkerblom, ritade av Gunnar Eklöf efter Dr Bengt Åkerbloms sittprinciper, massiv björk, plakettmärkt, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, dynor med skador
670346
2019-08-26