Gunnar Eklöf karmstolar 1 par

Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par
Gunnar Eklöf karmstolar 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR EKLÖF, karmstolar, 1 par, modell Åkerblom, ritade av Gunnar Eklöf efter Dr Bengt Åkerbloms sittprinciper, massiv björk, plakettmärkt, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, dynor med skador

670346

2019-08-26