Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CANAPÉ, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, djuphäftad rygg, rosa plyschklädsel, längd ca 160 cm
Fanerskador, slitage, fläckar
670349
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här