Bumling Ateljé Lyktan ett par

Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par
Bumling Ateljé Lyktan ett par

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling", 2 st, taklampor, Ateljé Lyktan, brunlackerad, diameter 60 cm

Repor, slitage, raster med skador och brott

670378

2019-08-26