Serveringsskåp
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1900-talets mitt, mahogny, inredd med två flyttbara hyllor samt två mindre utdragbara lådor, märkt AB Förenade Möbelfabrikerna Linköping, höjd ca 143 samt 110x40 cm
Smärre slitage, enkel mindre repa på var skåpdörr
670391
2019-08-27