Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak, två stycken skjutdörrar inredda med ett hyllplan, 5 stycken utdragbara lådor, brännmärkt SMI - Svensk Möbelindustri nr. 392, höjd ca 80, 180x47 cm

Smärre slitage samt repor, märke från vattenglas/vas på ovansidan

670392

2019-08-27