Puderstol tidigt 1900-tal

Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal
Puderstol tidigt 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PUDERSTOL, 1800-tal, furu, sits klädd i läder med beskuren dekor, sitthöjd ca 46, höjd ca 80 cm

Allmänt bruksslitage

670397

2019-08-27