Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGE samt KEDJA, 18k guld, stämplade ´GFAB´´, hänget i form av en kors, kedja, pansarlänk, hängetshöjd ca 4.2 cm, kedjaslängd ca 45 cm, totalvikt ca 6.8 g
Smärre slitage
670407
2019-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här