Hänge och kedja 18k guld

Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld
Hänge och kedja 18k guld

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE samt KEDJA, 18k guld, stämplade ´GFAB´´, hänget i form av en kors, kedja, pansarlänk, hängetshöjd ca 4.2 cm, kedjaslängd ca 45 cm, totalvikt ca 6.8 g

Smärre slitage

670407

2019-08-27