Vera Nilsson teckningar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VERA NILSSON (1888-1979): (2) Olika figurscener, signerad och daterad 1937 samt med dedikation till Olle, porträttsudier, signerad och daterad 1937, teckningar, blyerts på papper,ca 26x33 respektive 40x33 cm
670428
2019-08-28