Vera Nilsson teckningar

Vera Nilsson teckningar
Vera Nilsson teckningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): (2) Olika figurscener, signerad och daterad 1937 samt med dedikation till Olle, porträttsudier, signerad och daterad 1937, teckningar, blyerts på papper,ca 26x33 respektive 40x33 cm

670428

2019-08-28