Vera Nilsson litografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VERA NILSSON (1888-1979): litografier (2), komposition med figur, signerad samt provtryck, komposition med ansikten och hus, signerad samt numrerad 46/250, ca 55x42 samt 50x38 cm
Bladens kanter med några veck i hörnen
670435
2019-08-28