Vera Nilsson litografier

Vera Nilsson litografier
Vera Nilsson litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): litografier (2), komposition med figur, signerad samt provtryck, komposition med ansikten och hus, signerad samt numrerad 46/250, ca 55x42 samt 50x38 cm

Bladens kanter med några veck i hörnen

670435

2019-08-28