Axel Salto litografier

Axel Salto litografier
Axel Salto litografier
Axel Salto litografier
Axel Salto litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL SALTO (1889-1961): (2) litografier, vas med frukter, signerade samt provtryck, ca 58,5x45 cm

Något gulnade blad samt några veck i hörnen

670437

2019-08-28