Bokhylla
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak och svartmålade öppna gavlar, underdel med hyllinredning respektive barskåp, höjd 186, 166x40, nyckel finns
Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer, Nyckel finns att hämta vid utlämningen
670441
2019-08-26