Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak och svartmålade öppna gavlar, underdel med hyllinredning respektive barskåp, höjd 186, 166x40, nyckel finns

Bruksslitage, mindre fanérskador förekommer, Nyckel finns att hämta vid utlämningen

670441

2019-08-26