Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, IKEA, 1970/80-tal, art deco-stil, stomme i kromat stålrör, två hyllplan i röktonat glas, höjd ca 73, längd 63 cm
BRuksslitage
670445
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här