Serveringsvagn i art deco-stil av IKEA

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, IKEA, 1970/80-tal, art deco-stil, stomme i kromat stålrör, två hyllplan i röktonat glas, höjd ca 73, längd 63 cm

BRuksslitage

670445

2019-08-26