Ragnhild Hoffman oljemålning

Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning
Ragnhild Hoffman oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNHILD HOFFMAN LANDGRÉ (1877-1944): Damporträtt, signerad och daterad H Ragnhild Hoffman Landgrén 1928, olja på duk, 180 x 94 cm

Dukskada hål

670448

2019-08-26