Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNHILD HOFFMAN LANDGRÉ (1877-1944): Damporträtt, signerad och daterad H Ragnhild Hoffman Landgrén 1928, olja på duk, 180 x 94 cm
Dukskada hål
670448
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här