Sekretär
2019-08-28
670455
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RULLKLAFFSEKRETÄR. 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i förgylld brons, höjd ca 110, 106x60 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall